• NOWY ROK SZKOLNY 2022/2023

• Drodzy Nauczyciele, Rodzice, Kochane Dzieci!

Za nami czas odpoczynku, „za chwilę” nowy rok szkolny 2022/2023. Poniżej plan rozpoczęcia roku szkolnego w dniu 1 września 2022 roku i kilka informacji organizacyjnych.

SZKOŁA W ADAMÓWCE:

1. Wyjście uczniów wraz z pocztem sztandarowym i wychowawcami do kościoła na mszę św. o godz.8.00
            2. Po mszy św. uroczyste przejście na halę sportową i rozpoczęcie uroczystości około godz. 9.00
            3. Po zakończeniu ogólnego rozpoczęcia roku szkolnego na hali spotkania z wychowawcami
              w klasach;
            • „0” - sala nr 107 – Grażyna Kielar,
            • I - sala nr 114 – Halina Buniowska,
            • II – sala nr 17 – Alina Kuziemko,
            • III – sala nr 19 – Anna Gancarz,
            • IV a– sala nr 106/1 – Jolanta Skrzat,
            • IV b – sala nr 101 – Robert Łopuch,
            • V – sala nr 109 – Danuta Połeć,
            • VI – sala nr 112 – Ewa Kubrak,
            • VII – sala nr 15 – Katarzyna Rusinek,
            • VIII – sala nr 110 – Bożena Buniowska,
            • Świetlica nr 106/2
            • Pedagog – pokój nr 105.

Spotkanie dla rodziców dzieci z oddziałów przedszkolnych do 5 lat na hali sportowej (dzieci idące do przedszkola po raz pierwszy udadzą się z nauczycielami i opiekunkami do budynku nr 26 - przedszkole.

Informacje ogólne dla dzieci z oddziałów przedszkolnych z budynku nr 26:

1. Godziny funkcjonowania przedszkola - czas pobytu dziecka w przedszkolu według złożonej deklaracji rodziców.

2. Posiłki - dzieci w przedszkolu mają pełne wyżywienie i nie przynoszą żadnego jedzenia.

3. Bezpieczeństwo

1) W dalszym ciągu obowiązują ograniczenia w związku z Covid, dlatego też wchodzenie na teren przedszkola rodziców obowiązuje tylko w okresie adaptacyjnym (pierwsze dwa tygodnie września),
            2) Dzieci nie przynoszą do przedszkola zabawek po okresie adaptacyjnym, przychodzą zdrowe, nauczyciele nie mogą podawać dzieciom żadnych leków.
            3) Ze względów bezpieczeństwa w przedszkolu zamknięte są drzwi.

4.W przedszkolu będą odbywały się zajęcia z języka angielskiego, dzieci będą wspierali także specjaliści (logopeda, psycholog, pedagog).

SZKOŁA FILIALNA W CIEPLICACH

Rozpoczęcie roku szkolnego mszą św. w kościele pw. Piotra i Pawła w Cieplicach o godz. 7.45, następnie spotkanie dzieci i rodziców w szkole.

DOWOZY DO SZKOŁY W DNIU 1 WRZEŚNIA

Cieplice

Godz. 7.10 od rodziny Pigan

Adamówka:

Dobcza: 7.05,

Kowale: 7.12,

Capłapy (Wawrzaszek): 7.20

Pawłowa (Dyjak): 7.25

Krasne: 7.35

WAŻNE:

Szkoła nie będzie pośredniczyła w ubezpieczeniach uczniów!

Podział godzin zostanie zamieszczony na stronie szkoły w dniu 1 września.

Józef Połeć – dyrektor szkoły