• WYNIKI EGZAMINU ÓSMOKLASISTY

• Drodzy Rodzice, Uczniowie klas ósmych!

W najbliższy piatek - 08.07.2022 roku od godz. 9.00 do 12.00 bedą w szkole wydawane zaswiadczenia z wyników egzaminu ósmoklasisty.

• ŻEGNAJ SZKOŁO, WITAJCIE WAKACJE!!!

• Dnia 24 czerwca 2022 r. po Mszy św. w kościele poczet sztandarowy, nauczyciele, rodzice i uczniowie spotkali się w hali gimnastycznej, aby uroczyście zakończyć rok szkolny 2021/2022.

Na początku nastąpiło przekazanie przez uczniów klasy VIII sztandaru szkoły. Po przekazaniu pan Dyrektor wręczył nagrody oraz stypendia naukowe i sportowe najzdolniejszym uczniom.

Następnie uczniowie klas VIII, krótkim programem artystycznym, pożegnali się ze szkołą i społecznością młodszych kolegów i koleżanek, a potem klasa VII - wierszem, piosenką i pamiątkową statuetką - uroczyście pożegnała tegorocznych absolwentów szkoły.

Na koniec głos zabrał ponownie pan Dyrektor, który życzył całej społeczności szkolnej udanych, miłych, niezapomnianych i bezpiecznych wakacji.