Uroczystość rozpoczęliśmy od wspólnego odśpiewania hymnu państwowego. Program artystyczny miał za zadanie przybliżyć nam doniosłe wydarzenie historyczne sprzed ponad dwustu lat, a także uświadomić , jak ważną rolę w czasach współczesnych pełni dokument, jakim jest konstytucja. Przypomnijmy, że Konstytucję uchwalono w 1791 roku. Była ona pierw

Tego dnia każda kobieta i dziewczyna w naszej szkole mogła poczuć się wyjątkowo. Chłopcy z Samorządu Uczniowskiego, odświętnie ubrani już od samego rana składali życzenia i wręczali kwiaty tym małym i większym kobietom. W imieniu całej męskiej społeczności szkolnej złożyli swoim koleżankom i Paniom najserdeczniejsze życzenia zdrowia, powodzenia w życiu, spełni
      • W ramach programu dla szkół, prowadzonego przez Krajowy Ośrodek Wsparcia Rolnictwa, który popiera zdrowe odżywianie wśród uczniów, odbyły się w naszej szkole warsztaty zdrowego żywienia, w których wzięli udział uczniowie klasy I, III i V.